Geoblog.pl    sestian    Podróże    Podróże w czasie zarazy    NocujÄ…c na Bagnach Przemkowskich
2020

NocujÄ…c na Bagnach Przemkowskich

Polska, Ostaszów

Bagna Przemkowskie znajdują się na Dolnym Śląsku. Zajmują teren w zlewni rzeki Szprotawy. Historycznie swój początek biorą jako XIX wieczne poldery. Ich fragmenty znajduje się na terenie Przemkowskiego Parku Krajobrazowego. Charakter podmokłych łąk sprzyja m.in. wypasowi bydła. W sąsiedztwie znajdują się stawy rybne idealne do obserwacji ornitologicznych. Postanowiliśmy spędzić w okolicach bagien czerwcowy poranek i zapolować na wschód słońca.

Gdzie? – Na pograniczu województw dolnośląskiego i lubuskiego na północ od Przemkowa. Wybraliśmy opcję biwaku i poranny spacer ponad ośmiuset metrową kładka do wieży obserwacyjnej. Spotkaliśmy przez ten czas… dwie osoby. I chyba o to chodziło

Jak zawsze zapraszam po więcej fotek:
Przemkowskie Bagnach

louis
louis - 2020-06-15 18:30
Witam,
Twój blog, do którego zawsze dajesz linki, jest rewelacyjny! Świetna i pouczająca lektura, lecz przede wszystkim wręcz artystyczne zdjęcia. Tylko podziwiać.
Jestem pełen uznania, chylę czoła.
A zwłaszcza relacje ze zdobywania KGP, istny majstersztyk. Szczerze zazdroszczę talentu!
Pozdrowienia

zula - 2020-06-15 18:39
A ja cieszę się,że piszesz nam o Waszych wędrówkach po Polsce.
Zdjęcia wspaniałe! Brawo !
Dziękuję ,że powróciłeś na Geoblog.pl

mirka66 - 2020-06-18 19:33
Zdjecia o zachodzie slonca - REWELACJA !

sestian
sestian - 2020-06-19 16:03
Wszystkim Wam dziękuję za dobre słowo. Pozdrawiam!

marianka - 2020-06-22 11:25
Co za zdjęcia! Mistrzostwo!

sestian
Sebastian M